Müşteri Girişi
Siz veya şirketiniz için üstün, yaratıcı ve dahice web çözümleri ve projeler

Web Yazılım

web_designSize, işletmenize, fikrinize göre özel geliştirilmiş yazılımlar sunuyoruz. Internet veya Intranet uygulamalar ile işletmenizin giderlerini düşürmenize yardımcı oluyoruz.

Bulut Teknolojisi

cloud-teknolojiGeniş bant internetin gelişme kullanım olanaklarının artması ve uygulanabilir çözümlerin geliştirilmesi ile birlikte hayatımızda yer almaya başlayan Bulut Bilişim (Cloud Computing) verilerinizin size ait (private) bir yapı üzerinde sunulması olarak özetlenebilir.

Eklenti Geliştirme

plugin-teknolojiAçık kaynaklı yada özel yazılımlarınıza istediğiniz özelliklerde eklenti (plug-in) geliştiriyoruz. Joomla, WordPress, Opencart vb. hazır sistemlere entegre çalışan eklentiler oluşturuyoruz.

SMS Marketing

sms-marketingMobil pazarlama çözümlerinin en temel taşı olan SMS Pazarlama sistemi, kullanıcılarınızla oldukları yerden bağımsız olarak iletişim kurmanızı sağlar. Nerede olurlarsa olsunlar, onlara doğru mesajlarla ulaşıp, iletişim kurabilirsiniz.

Web Hosting

webhostingYüksek Bilgi, IBM Serverlerde Unix Tabanlı hosting hizmeti vermektedir. Serverlerin kalitesi, back-up sistemleri ile yedeklenerek güçlendirilmiştir. Her serverde bulundurduğumuz web sitesi sayısını sınırlı sayıda tutmaktayız.

Web Design

Best-Web-DesignŞirketinizin, kurumunuzun, işletmenizin yada kişisel web sitelerinizi tasarlıyoruz ve geliştiriyoruz. Böylece; işletmenizi yada fikirlerinizi sanal ortama taşıyor, müşterileriniz ile aranızdaki bağı güçlendiriyoruz.

E-Mail Marketing

e-mail-marketingYapılan araştırmalar e-posta pazarlama kampanyalarının geri dönüşlerinin yüksek olduğunu göstermekte. Bir internet şirketiniz varsa ve halen e-maili satış ve promosyon kanalı olarak kullanmıyorsanız bizce biran önce başlamalısınız.

SEO Optimizasyon

google_seo_optimizasyonuWeb sitenizi arama motorlarına uygun hale getiriyor, doğru ve zamanında backlink – seo çalışmaları ile istediğiniz kelime veya kelimelerde web sitenizi arama motorlarında üst sıralara taşıyoruz. Arama motorlarında üst sıralarda yer almak doğru bir strateji ve çalışma gerektirmektedir.

Gelinkinasi.com

Gelinkinasi.com

Antalya Beyaz

Antalya Beyaz

Nevşehir Anket

Nevşehir Anket

İpekyolu Anket

İpekyolu Anket

İnegöl Anket

İnegöl Anket

Selendi Medya

Selendi Medya

Seçim Hatay

Seçim Hatay

Kahta Manşet

Kahta Manşet

Backorder nedir?

Backorder, en yalın hali ile Ön Sipariş olarak tanımlanabilir. Yani, sahipli bir alan adı için “silindiği an benim adıma...

HTTP üzerinden GET methodu ile SMS gönderimi nasıl yapılır?

YüksekBilgi SMS Sunucusu size zaman kazandırmak amacıyla birçok API altyapısını desteklemektedir. Yazılım bilgisine gerek olmadan internet tarayıcınızın adres çubuğu...

İnternette bu sorulara kesinlikle yanıt vermeyin

Şikayetvar’ın haberine göre; internette dolaşırken karşılarına çıkan “Cep telefonu kazanma fırsatı için soruları yanıtlayın” ilanına tıklayan vatandaşlara 2 kolay...